Filtruj x +

Projektanci

Kolekcje

  • [UNSOUND] (0)
  • CLOUDS & BUBBLES [UNSOUND] (0)
  • KATLA (0)
  • OK/NOPE (0)
  • SERCA (0)
  • YŌKAI (0)
  • CONFETTI (0)
  • Nieskończoność /Aleksandra Waliszewska (0)

Kamienie

Filtruj wg ceny

BROSZKI

Skarbiec / BROSZKI

broszka/pin krokodylek

180,00 230,00 

broszka lab x3

1000,00 

broszka lab #1

1000,00 

broszka lab #2

900,00 

broszka lab #3

1500,00 

broszka lab #4

1000,00 

broszka lab #5

1000,00 

broszka z perłą

1200,00 

Broszka Liść

850,00 

broszka starzec popielny

850,00 

Broszka Ćma

850,00 

broszka

750,00 

Broszka /Tomek Baran

broszka z cyrkonią

560,00 

Artystyczne broszki

Możesz pomyśleć — broszka, czy to nieprzestarzałe? Oczywiście, że nie! Wręcz przeciwnie, jest to element, który pomoże w prosty sposób zmienić charakter garderoby i jest zdecydowanie ponadczasowym dodatkiem. Dzięki naszym artystycznym modelom z jednolitej kolorowo kreacji stworzysz wyrafinowany i elegancki komplet. Wzorzyste stylizacje udekorowane broszką to przysłowiowa kropka nad i. Broszki nie tylko mają podkreślać elegancję, mogą również przełamać klasykę codziennych zestawów.

Broszki nowoczesne i oryginalne – daj się ponieść

Dla niektórych może się to wydawać nieco niepoprawne, ale — wybierz luźny T-shirt, dodaj marynarkę i uwieńcz ją w górnej części broszką. Taka kombinacja nada stylizacji unikalny i nowoczesny styl. Broszki w naszym sklepie to nowoczesne, artystyczne dzieła bardzo dobrze komponujące się z nowoczesną stylistyką ubioru.

Broszka dla kobiety i mężczyzny.

Nasz asortyment to w znacznej większości unisex. Broszki są nie tylko kobiece, ale również męskie. Dla mężczyzn polecamy solidne broszki bez większych zdobień. Natomiast nie ma tutaj reguł, tworzysz je sam — wybierz to co najbardziej Cię wyraża. Mężczyźnie lubiącemu nosić sygnety silna, srebrna broszka z całą pewnością przypadnie do gustu — może to dobry pomysł na prezent?

Z jaką biżuterią łączyć broszki?

Łącz z naszyjnikami, sygnetami, kolczykami. Pamiętaj jednak o tym, że duże broszki są bardzo wyrazistym elementem. Wybieraj bardziej delikatne dodatki, aby utrzymać efekt elegancji w bardziej formalnych sytuacjach. Gdy chcesz zaszaleć na mało formalnym spotkaniu, łącz do woli kolory i style.

Bezpieczne zakupy online

Kupując broszkę w naszym sklepie online, masz prawo zwrotu nieużywanego produktu do 14 dni od zakupu, wybierz, sprawdź, czy przypadnie Ci do gustu i czy będzie pasować do Twojej garderoby. Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego w Krakowie, gdzie pomożemy połączyć pozostałe dodatki biżuteryjne!