KRAKOWSKA 6, KRAKÓW

Todoro to miejsce spotkania.
Pretekstem są biżuteria, sztuka, rzemiosło, rzeczy piękne.

Zapraszamy do współpracy projektantów, którzy swoją kreatywność i warsztat skupiają na jubilerstwie, ale też artystów działających na pograniczu sztuki, mody, których pomysły wcielają w życie jubilerzy. Sam proces jak i efekty takich kooperacji są niezwykle ciekawe. Za każdym nowym projektem kryje się opowieść. Chętnie dzielimy się tymi historiami prezentując skarby, które powstają w naszej pracowni.

Od ponad 30 lat pod adresem Krakowska 6, działał sklep z biżuterią. Przejmując miejsce w 2019 roku, Todoro kontynuuje jubilerską tradycję. Lokal, w którym mieści się nasza galeria, poddaliśmy gruntownemu remontowi, chcieliśmy by samo wnętrze zabierało odwiedzających w inny świat, do którego zapraszamy. Miejsce bardzo sprzyja spotkaniom. Przekonaliśmy się już, że wypełnione jest dobrą energią. Chcemy, by było czymś więcej niż tylko sklepem. Zapraszamy na wystawy i wydarzenia tematycznie związane z biżuterią. Metale i kamienie szlachetne mogą być przyczynkiem do niezwykle ciekawych rozmów. Korzystając z wiedzy naszej i naszych przyjaciół, możemy zgłębiać ich tajemnice w trakcie otwartych spotkań. Informacje o wydarzeniach zamieszczamy na naszych profilach społecznościowych.

Nasz zespół oferuje wsparcie w wyborze, zakupie czy konsultacji projektu biżuterii. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, e-mail, lub umówić wizytę w naszym salonie w Krakowie. Niezależnie od tego, jaką drogę kontaktu wybierzesz, z przyjemnością porozmawiamy i pomożemy w razie wątpliwości.

Odwiedź nas, każdy drobiazg możesz wziąć do ręki, poczuć jego ciężar.

TAM,
GDZIE
POWSTAJĄ
SKARBY.

Piotr Lewkowicz w pracowni Todoro.

Projekt i realizacja:
0