FAQ

Zebraliśmy dla Was odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów.

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami przez maila todo@todoro.pl,
telefonicznie +48 570 844 811, lub odwiedź nas na Krakowskiej 6 i zapytaj osobiście. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

O MARCE

Q: Kto i co to jest Todoro?

A: Jesteśmy małą marką, której właścicielami jest rodzeństwo, Paweł i Ola. Pracują z nami wspaniali ludzie; to właśnie my tworzymy i wysyłamy dla Was biżuterię, odpisujemy na maile, dbamy o stronę internetową i mamy nadzieję, zarażamy pasją do biżu. Więcej o nas znajdziecie tutaj.

Q: Z czego robicie biżuterię?

A: Naszą biżu robimy dla Was ręcznie ze złota, srebra, oraz naturalnych kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Wszystkie nasze produkty powstają w pracowni na Krakowskiej 6.

Q: Czy robicie też biżuterię na zamówienie?

A: Z ogromną przyjemnością. Uwielbiamy tworzyć biżuterię według Waszych pomysłów. W sprawie biżu na zamówienie możecie kontaktować się z nami przez maila lub (najlepiej) osobiście.

Q: Prowadzicie warsztaty z robienia biżuterii?

A: Tak. Warsztaty odbywają się u nas co miesiąc, w pierwszy weekend miesiąca. Więcej informacji o warsztatach z robienia biżuterii znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

Q: Czy jesteście otwarci na współprace?

A: Tak, w sprawie współpracy możecie kontaktować się z nami przez maila lub osobiście.

SPRZEDAŻ,
ZWROTY
I REKLAMACJE

Q: Czy mogę zwrócić kupioną u Was biżuterię?

A: Przy zakupie w sklepie online, biżuterię można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu. Zakupy dokonane stacjonarnie nie podlegają zwrotom, ewentualnie wymianie na inny produkt.

Q: Czy mogę wymienić kupioną u Was biżuterię?

A: Tak, wpadnij do nas i wybierz biżu, która najbardziej do Ciebie przemawia.

Q: Czy mogę kupić pierścionek w takim rozmiarze jaki macie dostępny w sklepie i powiększyć/zmniejszyć go później?

A: Tak, jeśli potrzebujesz go na już. Jeśli jednak masz więcej czasu, prosimy podaj poprawny rozmiar przy składaniu zamówienia.

Q: Jak sprawdzić rozmiar pierścionka?

A: Jeśli nie znasz rozmiaru pierścionka tutaj znajdziesz miarki, które ułatwią Ci sprawdzenie go w domu. Możesz też wpaść do naszego salonu, gdzie pomożemy Ci określić dokładny rozmiar.

Q: Skupujecie złoto i srebro?

A: Tak, aktualne ceny znajdziesz u nas w salonie na Krakowskiej 6.

Q: Czy mogę przynieść własne złoto/srebro do przerobienia na biżuterię?

A: Tak, jednak uprzedzamy, że działa to u nas na zasadzie wymiany materiału. Skupujemy od Was złoto/srebro w cenie wyższej niż złomu i odliczamy tę kwotę od ceny końcowej produktu! Jeśli jednak zależy Wam na użyciu przyniesionego przez Was złota/srebra też jest to możliwe – szczegóły ustalamy wtedy na miejscu.

ZAMÓWIENIA
ONLINE

Q: Jak szybko realizujecie zamówienia?

A: Zamówienia internetowe zależą od dostępności produktów. Jeśli dany produkt w danym rozmiarze jest gotowy, wysyłamy go następnego dnia, jeśli jednak musimy zrobić go od zera może potrwać to do dwóch tygodni.

Q: Ile będę czekać na paczkę?

A: Paczki na terenie Polski wysyłamy do Was kurierem, więc czas oczekiwania to nie więcej niż trzy dni robocze. Jeśli wolisz wysyłkę paczkomatem prosimy poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia.

Q: Czy srebrną biżuterię wykonujecie też w złocie (i vice versa)?

A: Tak, przy wybranych produktach w sklepie internetowym istnieje możliwość wyboru metalu. Jeśli przy którymś produkcie nie ma takiej opcji zachęcamy do kontaktu indywidualnego.

Q: A co z kamieniami? Też mogę wybrać inne niż te występujące w danym modelu?
A: Jeśli interesuje Cię konkretny produkt, ale z innym kamieniem i nie ma opcji wyboru na stronie również zachęcamy do kontaktu indywidualnego.

Projekt i realizacja: