WARSZTATY
tworzenia obrączek

Te warsztaty to propozycja dla par, które chciałyby, by ich biżuteria ślubna była tą najbardziej wyjątkową. W pracowni Todoro pod okiem naszych doświadczonych jubilerów, możecie wykonać własne, oryginalne obrączki. Do wzięcia udziału w warsztatach nie jest potrzebne żadne wcześniejsze doświadczenie, wszystkiego dowiecie się od prowadzących.

Czas trwania warsztatów to ok. 5 godzin i prowadzimy je w wybrany dzień między poniedziałkiem a piątkiem, w godzinach otwarcia pracowni 10:00 – 18:00.

Zależy nam, abyście mogli działać bez pośpiechu i w dogodnym dla Was czasie, dlatego termin warsztatów i dokładne godziny ustalamy z Wami indywidualnie. Omawiamy też wcześniej to, z jakiego kruszcu mają być Wasze wymarzone obrączki i jaki macie na nie pomysł – czy mają być klasyczne czy bardziej wyszukane.

Program:

Wstęp
Trochę teorii i wstępnych informacji, które przydadzą się w procesie tworzenia. Opowiemy wam jakiego złota używamy i dlaczego, jakich narzędzi.

Praca ze złotem
Z pomocą prowadzących, własnoręcznie wykonacie swoje obrączki.

Ostatnie poprawki
Szlifowanie, polerowanie, dopieszczanie. Każdy drobny ruch pilnika ma znaczenie. Na tym etapie przekonacie się jaka to jest tak naprawdę brudna robota to całe złotnictwo.

Krakowska 6, Kraków

Prowadzący:
Joanna Rolicka
Piotr Lewkowicz

Koszt: 2200 PLN
W cenie: udział w warsztatach, wykorzystanie wyposażenia
pracowni – stanowisk, wszystkich potrzebnych narzędzi.
Wykonane przez Was obrączki stają się Waszą własnością.

Cena warsztatu nie obejmuje ceny złota.
Możecie wykorzystać swoje złoto lub kupić je u nas w preferencyjnej cenie.

Po więcej szczegółów i ustalenie dokładnego terminu zapraszamy do kontaktu mailowego.

todo@todoro.pl

:::::::::>>>>>> MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI I OPŁATY TUTAJ <<<<<<::::::::

Do zobaczenia!

Projekt i realizacja: