XVI Małopolskie Targi Ślubne! Tauron Arena, Kraków


20 października w godzinach 10.00 – 17.00 odbędzie się wydarzenie, którego żadna para planująca wspólną przyszłość nie może przegapić! Targi Ślubne w TAURON Arenie w Krakowie (ul. Stanisława Lema 7). Cała branża ślubna, w tym także i my, zbierzemy się w tym nowoczesnym obiekcie, aby przedstawić propozycje, które z pewnością okażą się inspiracją dla Was do zorganizowania całej uroczystości zaślubin. W ramach XVI Małopolskich Targów Ślubnych odbędzie się także Ogólnopolski Festiwal Mody Ślubnej!

Nasz Salon Jubilerski Todoro przygotował dla Was szeroką ofertę biżuterii ślubnej z kryształów i pereł oraz klasyczne, jak i unikatowe, wzory obrączek srebrnych, złotych, tytanowych oraz tytanowo-złotych.

Z tej okazji mamy dla Ciebie dwie oferty promocyjne:
  1. Odwiedź nasze stoisko na Targach Ślubnych w Tauron Arenie w Krakowie i odbierz 10% rabat na całą ofertę obrączek ślubnych oraz biżuterię marki Todoro. Promocja ta obowiązuje wyłącznie na Targach Ślubnych, 20 października 2019 roku.
  2. Napisz komentarz pod postem z prezentem na naszym fanpage’u na Facebooku i odbierz dodatkową nagrodę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’u, stoiska na Targach Ślubnych oraz Salonu Jubilerskiego na Krakowskiej 6 w Krakowie i zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!


Poniżej odnośniki do wszystkich niezbędnych informacji:

Prezentowy post na Facebooku: https://www.facebook.com/post1

Informacja o wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/post2

Fanpage Todoro: https://www.facebook.com/todorojewels/

Fanpage wydarzenia: https://www.facebook.com/targi-slubne

Link do wydarzenia: https://www.targislubne.pl/krakow-arena

Projekt i realizacja: